To nie jest miejsce dla Ciebie, jeśli obłuda to twoje drugie imię.
Blog > Komentarze do wpisu

Ruch 10 kwietnia...

... czyli plebs atakuje.

Powstali 9-10 maja po stypie 5 tys. ludzi pod Pałacem Prezydenckim, gdzie krzyczeli, że chcą prawdy i takie tam pisowskie slogany. Parę godzin po fakcie powstała akcja na Facebooku oraz strona, która powstała przez 20 osób po spotkaniu na kawce. Spytacie się no i co z tego, przecież robią dobrze, utożsamiają się/źle, bo rozdrapują stare rany/wali mnie to. Mnie też to ogromnie obchodzi, lecz przez tą hipokryzje, którą uprawiają i walą w nią prosto w twarz aż nie mogę ich nie wyśmiać. Gotowi? To jedziemy!

Akcja ,,bezpartyjnych,, o nazwie ,,10 kwietnia,,.
Pseudoutwór ,,Po trupach do celu", od którego państwo z 10 kwietnia na samą myśl dostaje ataku parkinsona.

Dwie najlepsze laski z ruchu 10 kwietnia
(jakby ktoś nie rozróżniał to ta po środku i po prawej)


1.Grupa, jak podaje Fb oraz strona, jest bezpartyjna.

LECZ: jedni członkowie piszą ,,nie oglądam TVN, nie czytam Wyborczej,, , a drudzy z aplauzem na stojąco to oklaskują. Przypomnijcie sobie czyjeś słowa o układzie i o tym, jaki TVN jest be (tak, pan Jarosław!). Oczywiście, powiecie że pan Jarek się zmienił itd., lecz ja wam chce przypomnieć ile trwała poprzednia przemiana pana Jarosława (ok 2 miechy bidulek tylko wytrzymał), więc do końca obecnych wyborów NA PEWNO mu nie uwierzę. Wracając do tematu, członkowie tej ,,bezpartyjnej,, grupy powtarzają, z góry na dół, pisowskie slogany o kłamstwach rządu, oddać śledztwo Polakom itd. Malo tego, nazywają to patriotyzmem (,,przy niekompetencji i nieudolności władz, ignorowaniu obywateli [sic!] oraz kłamstwach konkretnych mediów trzeba brać los w swoje ręce (...). Patriotyzm nie może być obelgą,,). Wiec ja nie jestem patriotą, bo nie twierdzę tak jak p.Pospieszalski i państwo z ,,10 kwietnia,,? Kurwa, dziękuje za takie rozumowanie.A tutaj rozdają zasiłki dla ruchowiczów (średnia wieku imponująca)


2. Są dwa cele ruchu - upamiętnienie ofiar Smoleńska i kontrola mediów (tak, XXI wiek i kontrola mediów).

LECZ: O ile do pierwszego punktu nie można się przyczepić, ale co do drugiego tak. Kontrolują tylko wybrane media (tak, po latach cezury do dziś żyją tacy, co chcą kontrolować media) w postaci na razie Radia Eska Rock i audycji Wojewódzkiego i Figurskiego. To oni zebrali podpisy po to, aby Eska ich zawiesiła oraz by Coca-Cola, sponsor programu, wycofał się ze sponsoringu. O ile to pierwsze się im nie udało, o tyle z tym drugim jak najbardziej tak. Tysiące podpisów z Polski i Gruzji dały efekt, Coca-Cola wycofała się ze sponsoringu. Ktoś się spyta o czym właściwie tak zaśpiewali, ze taka aferka była. Otóż o panu Jarosławie. I tylko o nim, o ś.p. panu Lechu NIC A NIC! Nawet w przenośni! I tutaj się pytam, czemu stowarzyszenie nie wspomniało o rzekomym spisku rosjan i polaków na prezydenta, który od miesiąca pięknie propaguje pan Pospieszalski? Czemu nie zbiorą podpisów do TVP i się temu nie sprzeciwią? Jak już kontrolować (buhehehe :) ) to wg. mnie na całego, a nie tylko wspomniane media, utożsamiane z po.
To jest tez kolejny argument na bezsprzeczną ,,bezpartyjność,, grupy. Równie dobrze mogliby twierdzić, ze prostytutki są dziewicami, a polacy z koreańskiego azbestu.

Parę linków:

Oficjalka ruchu.

Ruch na Fb.

piątek, 04 czerwca 2010, bartson1pl

Polecane wpisy